вторник, 20 февраля 2018 г.

Семінар «Судова реформа на місцевому рівні – роль ВНЗ та молоді»
16 лютого 2018 року для студентів Торгового коледжу Запорізького національного університету проведено семінар на тему «Судова реформа на місцевому рівні – роль ВНЗ та молоді». Захід організовано ГО «Запорізька правозахисна група» в рамках Програми «Нове правосуддя» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та за участі співробітників РНМЦ «Освіта громадянське суспільство» КЗ «ЗОІППО» ЗОР.
На семінарі розглядалися теми:  «Конституційний вимір та ключові складові судової реформи в Україні» (О. Ніколаєва, юридичний радник, Програма USAID реформування сектору юстиції «Нове правосуддя»), «Роль ВНЗ та молоді у просуванні судової реформи на місцевому рівні та оновленні суддівської системи» Н. Богомолова, голова Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Запорізькій області),  «Головні виклики та пріоритети судової реформи в Україні», «Інструменти громадського контролю за судовою системою» (І. Шмарін, помічник судді Запорізького окружного адміністративного суду, кандидат юридичних наук).

Студенти отримали інформацію про судову реформу в Україні,  задавали питання фахівцям. Завдяки інтерактивним вправам студентська молодь була активною при обговоренні проблеми щодо дотримання прав людини та, розглядаючи норми Конституції України, визначила, що кожний громадянин має розумітися на перевагах судової реформи для покращення доступу до правосуддя.
Комментариев нет:

Отправить комментарий

После текста обсуждения выбирайте подпись Анонимный