пятница, 24 февраля 2017 г.

"ШКОЛА ВОЛОНТЕРІВ"

Регіональним інформаційно-аналітичним центром «Освіта та громадянське суспільство» з 20.02.- 23.02.2017р. у м. Вільнянськ було проведено чотириденний ТРЕНІНГ ДЛЯ КООРДИНАТОРІВ ВОЛОНТЕРСЬКОЇ РОБОТИ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ. У заході прийняло участь 30 педагогів Вільнянського району. Серед присутніх були директори шкіл, завучі, викладачі-організатори, психологи, які відповідають за волонтерський рух у своєму навчальному закладі. Навчання проводилось за підтримки «Інтернаціонального об’єднання німецьких представників» (GIZ).
Під час навчання учасники отримали теоретичні знання та практичні навики: про послідовність етапів планування проектів, як визначати проблеми, над якими слід працювати під час організації волонтерської діяльності, як визначати критерії успішності проектів, як мотивувати учнів до залучення у волонтерську діяльність. Також тренери поділилися іноземним досвідо
м.
Протягом місяця слухачі повинні відзвітуватися про результати виконаної роботи на сайті www.facebook.com, зареєструвавшись у групі «Координатори волонтерських груп Запоріжжя». Після аналізу тренерами проведеної роботи учасникам буде видано сертифікат про навчання на тренінгу «Школа волонтерів».

Комментариев нет:

Отправка комментария

После текста обсуждения выбирайте подпись Анонимный