пятница, 15 июля 2016 г.

Круглий стіл «Підвищення правової обізнаності дітей в складних життєвих обставинах та шляхи подолання неблагополуччя в молодіжному середовищі»

14 липня 2016 року представники  Регіонального інформаційно-аналітичного центру «Освіта та громадянське суспільство» Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (Богомолова Н.М.) взяли  участь у засіданні «круглого» столу «Підвищення правової обізнаності дітей в складних життєвих обставинах та шляхи подолання неблагополуччя в молодіжному середовищі», який відбувся на базі Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Запорізькій області.

На «круглому» столі були розглянути наступні питання:
1. Права на безоплатну правову допомогу та державних гарантій та надання такого права.
2. Шляхи становлення й розвитку індивідуальної загальносуспільної правової свідомості та правової культури серед неповнолітніх.
3. Підвищення правової обізнаності про механізми захисту прав дітей в складних життєвих обставинах, в т.ч. дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, прийомних батьків та батьків — опікунів, піклувальників.
4. Підвищення правової обізнаності через проведення навчальних занять з правової грамотності.
5. Спільні інформаційні-просвітницькі заходи з партнерськими громадськими організаціями.
6. Створення реальних можливостей для захисту неповнолітніми своїх прав та інтересів.
7. Реалізація проекту «Безоплатна правова допомога в Запорізькій громаді».

Богомолова Н.М. розповіла громаді про правоосвітні та правовиховні заходи, які є складовою формування громадянської компетентності та проводяться у навчальних закладах Запорізької області за ініціативи та участі Регіонального інформаційно-аналітичного центру "Освіта та громадянське суспільство". Також вона внесла пропозиції щодо подальшої взаємодії всіх учасників навчально-виховного процесу (в т.ч. органів державної влади та громадських організацій) у напрямку формування правової культури в освітньо-виховному середовищі регіону. Комментариев нет:

Отправить комментарий

После текста обсуждения выбирайте подпись Анонимный