пятница, 30 августа 2019 г.

Тренінг за програмою «З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ»



З 21 по 23 серпня 2019 року педагогічні працівники Центру дитячо-юнацької творчості ім. Є.М. Руднєвої Бердянської міської ради пройшли навчання на тренінгу за програмою «З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ» (програма затверджена вченою радою Інституту проблем виховання НАПН України).
Учасниці тренінгу поглибили знання про патріотизм як суспільну та особистісну цінність; якості людини-патріота; концептуальні засади патріотичного виховання дітей та учнівської молоді в умовах модернізаційних суспільних змін; основні тенденції та зміст патріотичного виховання особистості; підходи до виховання громадянина-патріота; форми і методи патріотичного виховання, а також формували практичні уміння щодо організації продуктивної педагогічної взаємодії з дітьми та учнівською молоддю для спонукання зростаючої особистості до активного прояву соціальної позиції «патріота-громадянина»;  самопрезентації досвіду роботи з національно-патріотичного виховання; налагодження партнерської співпраці з суб’єктами національно- патріотичного виховання на місцевому рівні.
З особливим інтересом педагоги взяли участь у «Живій бібліотеці правознавця» де «живими книгами» стали фахівці юстиції (відділів реєстрації актів цивільного стану та державної виконавчої служби, а також нотаріату). 
Також в межах тренінгу керівники гуртків опанували навчальну гру «Країна гідності» («Країна Гідності» – це карткова гра, у якій гравців як членів парламенту вигаданої однойменної країни просять прийняти рішення про соціальну політику щодо соціальних прав у рамках плану розвитку на найближчі п’ять років. Добираючи аргументи під час прийняття рішень, гравці більше дізнаються про соціальні права та їх зв’язки з соціальною політикою).
Отже, на час гри педагоги стали членами парламенту вигаданої країни та жваво обговорювали пріоритетні напрями, узгоджували спільне бачення реалізації державної політики щодо забезпечення соціальних прав громадян  й шляхи вирішення існуючих проблем в країні на найближчі п’ять років. Представники кожної команди представили свої стратегії розвитку країни та після об’єднання в єдиний парламент визначили найбільш ефективну стратегію в цьому напрямку.
Підсумовуючи результати гри, учасниці зазначили, що вона виявилася дуже пізнавальною та допомогає не тільки дізнатися про соціальнї права, отримати навичку ефективної комунікації та аргументації, а й уміння приймати  відповідальні рішення.
Інтерактивні вправи та руханки додали учасникам позитивного настрою, створили атмосферу взаєморозуміння та натхнення до подальшого впровадження сучасних інновацій з національно-патріотичного виховання дітей та молоді.




Комментариев нет:

Отправить комментарий

После текста обсуждения выбирайте подпись Анонимный