пятница, 1 ноября 2019 г.

Тренінг за програмою «З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ»


Визначальною рисою українського патріотизму є діяльнісна спрямованість, яка спроможна перетворювати почуття в конкретні справи i вчинки на користь Батьківщини i держави. Перед освітою виникає потреба поставити розуміння національно-патріотичного виховання як пріоритетного ціннісного орієнтиру навчально-виховного процесу, який має наскрізну ідею, загальну мету.
З 29 по 31 жовтня 2019 року педагогічні працівники м.Енергодар Запорізької області пройшли навчання на тренінгу за програмою «З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ». Учасники тренінгу поглиблили знання про: патріотизм як суспільну та особистісну цінність; якості людини-патріота; концептуальні засади патріотичного виховання дітей та учнівської молоді в умовах модернізаційних суспільних змін; основні тенденції та зміст патріотичного виховання особистості; підходи до виховання громадянина-патріота; форми і методи патріотичного виховання, а також формували практичні уміння щодо організації продуктивної педагогічної взаємодії з дітьми та учнівською молоддю для спонукання зростаючої особистості до активного прояву соціальної позиції «патріота-громадянина»;  самопрезентації досвіду роботи з національно-патріотичного виховання; налагодження партнерської співпраці з суб’єктами національно- патріотичного виховання на місцевому рівні.
Інтерактивні вправи та руханки додали учасникам позитивного настрою, створили атмосферу взаєморозуміння та натхнення до подальшого впровадження сучасних інновацій з національно-патріотичного виховання дітей та молоді.
Комментариев нет:

Отправить комментарий

После текста обсуждения выбирайте подпись Анонимный