среда, 22 марта 2017 г.

Обласний форум медіапроектів «Про Батьківщину свою дбаю, бо право жити гідно маю» розпочався

18-19 березня 2017 року в рамках підготовки та проведення Обласного форуму медіапроектів «Про Батьківщину свою дбаю, бо право жити гідно маю» понад 50 осіб пройшли навчання на майстер-класах у Запорізькому обласному Центрі НТТУМ «Грані»: 18 березня на тему «Основи операторської майстерності та монтажу»  проводив Едель М. Г., директор обласного Центру НТТУМ «Грані», керівник народного колективу «Дитячо-юнацька телестудія «Грані» та «Написання та оформлення статей», проводила Куцова Т. В., методист, керівник гуртка «Журналістика та видавнича справа» народного колективу «Дитячо-юнацька телестудія «Грані»; 19 березня – «Основи Flesh-анімації», який проводила Вороненко Л.В., методист, керівник гуртка «Комп'ютерна графіка та анімація»  народного колективу «Дитячо-юнацька телестудія «Грані».
Учасники майстер-класів дізналися про особливості створення певних медіапроектів, особливості використання технічних засобів та навіть самі спробували працювати із спеціальними програмами.

Завдяки професійним та досвідченим спеціалістам Центру НТТУМ «Грані» учнівська молодь дізналась про певні можливості як навчатися та підвищувати свій рівень медіаграмотності, а також зможуть використати отримані знання при підготовці своїх медіапроектів для участі у форумі, які демонструватимуться 21 квітня 2017 року.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

После текста обсуждения выбирайте подпись Анонимный