понедельник, 27 марта 2017 г.

Обласний форум медіа проектів медіапроектів «Про Батьківщину свою дбаю, бо право жити гідно маю» триває

В рамках підготовки та проведення Обласного форуму медіапроектів «Про Батьківщину свою дбаю, бо право жити гідно маю» понад 20 осіб пройшли навчання на майстер-класах за темами «Медіапродукт як спосіб реалізації соціальної відповідальності суспільства» та «Інтернет як платформа висвітлення соціальнозначущих питань», які проводились в Інституті журналістики і масової комунікації Класичного приватного університету.
Учасниками заходу стали учні та педагоги, які беруть участь у форумі медіа проектів.

Медіатренерами виступили Кондик Т. О., старший викладач кафедри реклами та зв’язків з громадськістю та доцент кафедри Гиріна Т. С., кандидат наук із соціальних комунікацій.

Майстер-клас розпочався з обговорення, що таке журналістика, реклама та піар. Всі учасники прийшли до єдиної думки: якщо реклама, піар — це, насамперед, технології створення і розміщення певної інформації з певною метою, то журналістика новин — це відображення реальної дійсності, констатація факту.

Динамічна та дружня  атмосфера панувала в медіа-центрі. Всі були залучені до розбору цікавих кейсів. Позитивність, відкритість, вміння почути та надихнути аудиторію – це все фігурувало під час майстер-класу.

Весь матеріал подався простою та доступною мовою на чітких прикладах. Наприклад, було запропоновано переглянути рекламні ролики, а далі визначити, які маніпулятивні прийоми застосовані у цьому відео та якою може бути їх мета. На підставі проаналізованого матеріалу учасники отримали завдання: презентувати соціальний проект за допомогою саморуч виготовленого колажу. 


 В умовах розвитку інформаційного суспільства та електронних медіа сучасний педагог повинен володіти навиками використання медіаресурсів у своїй роботі, володіти інформацією про існуючі медіапродукти навчального призначення й умінням ефективно їх використовувати у навчальному процесі.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

После текста обсуждения выбирайте подпись Анонимный