четверг, 1 июня 2017 г.

Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Мої права»

На виконання Указу Президента України «Про Національну програму правової освіти населення», відповідно до Програми правової освіти населення Запорізької області на 2012 – 2016 роки, з метою підвищення загального рівня правової освіти, формування у громадян поваги до права проводяться заходи з правоосвітньої та правовиховної тематики, в тому числі й стосовно поширення серед населення знань про державу і право Регіональним науково-методичним центром «Освіта та громадянське суспільство» КЗ ЗОІППО ЗОР спільно з Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України проведено Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Мої права», приурочений до Дня захисту дітей.
Основна мета Конкурсу – розвинути морально-етичні якості дітей, сформувати у дітей і підлітків позитивний образ права як державного інституту, виховання почуття важливості прав дитини; соціальна підтримка талановитої учнівської молоді, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку, активне залучення творчої молоді до соціально-вагомої діяльності.
Учасниками Конкурсу стали учні загальноосвітніх навчальних закладів м.Запоріжжя та Запорізької області, віком до 18 років, які подали індивідуально підготовлені малюнки, пов’язані з загальною тематикою Конкурсу.
Конкурс проводився за наступними номінаціями:
1. Молодша група. Індивідуальна робота (від 6 до 10 років)
2. Молодша група. Колективна робота (від 6 до 10 років)
3. Середня група. Індивідуальна робота (від 10 до 14 років)
4. Середня група. Колективна робота (від 10 до 14 років)
5. Старша група. Індивідуальна робота (від 14 до 18 років (включно)
6. Старша група. Колективна робота (від 14 до 18 років (включно)
01.06 відбулося підведення підсумків Конкурсу у Запорізькій обласній бібліотеці для юнацтва. Учасників привітали завідувач бібліотеки, представник відділу культури Запорізької області. Нагородження провели Мальований М.М. (завідувач Регіонального науково-методичний центру «Освіта та громадянське суспільство» КЗ «ЗОІППО» ЗОР, доктор філософії, доцент) та Житняк Л.А. (провідний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти головного територіального управління юстиції у Запорізькій області). Переможці були відзначені почесні грамоти та подарункові сертифікати. Усім присутнім патрульна поліція роздала проспекти правоосвітньго змісту.
Комментариев нет:

Отправить комментарий

После текста обсуждения выбирайте подпись Анонимный