среда, 2 ноября 2016 г.

Всеукраїнська науково-практична конференція «Теоретико-методологічні засади та світоглядні орієнтири національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді» 


   
27 жовтня 2016 року співробітники Регіонального інформаційно-аналітичного центру "Освіта та громадянське суспільство" взяли участь у  Всеукраїнській науково-практичній конференції «Теоретико-методологічні засади та світоглядні орієнтири національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді». Організатором конференції виступив Інститут проблем виховання Національної академії педагогічних наук України м. Київ.
З вітальним словом виступив заступник начальника Київського військового ліцею ім. Івана Богуна по роботі з особовим складом, полковник Мотика Сергій Миколайович.
Директор Інституту проблем виховання НАПН України, доктор психологічних наук, професор Бех Іван Дмитрович також привітав всіх учасників та виступив з доповідю на тему "Патріотичне та громадянське виховання: пункти зіткнення та лінія розмежування". 
       На пленарному засіданні конференції виступили: В'ятрович В.М., голова Українського інституту національної пам'яті на тему "Виклики і завдання політики національної пам'яті";
Вербицька П.В., завідувач кафедри історії України та етнокомунікацій Національного університету "Львівська політехніка" на тему "Соціокультурні активи громадянського виховання особистості";
Журба М.А., завідувач кафедри історії та археології слов'ян Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова на тему "Національно-патріотичне виховання у модерному історичному дискусі";
Бойко Т.І., завідувач відділу освітніх технологій та популяризації українознавства на тему "Українознавчі пріоритети освітньо-виховного процесу в контексті національно-патріотичного виховання дітей та молоді".
          Досить цікавою була доповідь співробітника Регіонального інформаційно-аналітичного центру Богомолової Н.М. "Міжкультурні відносини учнів старшої школи як фактор формування особистості громадянина-патріота" та Борисенко О. В., заступника директора з НВР КЗ "Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІст "Талант" Василівської районної ради Запорізької області.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

После текста обсуждения выбирайте подпись Анонимный