среда, 30 ноября 2016 г.

Інтерактивний семінар «Громадянські права», присвячений Міжнародному дню людей з інвалідністю.
28 листопада 2016 р. в межах проекту «Консолідація зусиль провайдерів освітніх послуг у сфері формальної та неформальної освіти дорослих для формування громадянської компетентності жителів Запорізької області», який реалізується Центром освіти дорослих Мелітопольського педагогічного університету у в партнерстві з Соціальним Фондом за фінансової підтримки DVV International in Ukraine та Міністерства закордонних справ Німеччині. 40 осіб з інвалідністю та волонтерів МДПУ, членів міської організації людей з інвалідінстю та спортивного клубу «Фокис» підвищували рівень громадянської компетентності для усвідомлення взаємозв’язку між своїми правами, громадянською відповідальністю і готовністю до компетентної участі в житті суспільства. Допомагала учасникам Наталя Богомолова (методист Регіонального інформаційно-аналітичного центру «Освіта та громадянське суспільство»).
Учасники семінару дізналися яким чином державою впроваджується  освіта для демократичного громадянства та освіта з прав людини, познайомилися з європейською та вітчизняною законодавчою базою у сфері громадянської освіти. Міні-лекції допомогли учасникам структурувати знання щодо прав людини та громадянина; історичний екскурс «Еволюція прав людини» дозволив візуалізувати історію прав людини з давніх часів до сучасності; ділова гра «Модель громадянського суспільства» продемонструвала можливості взаємодії влади та громади.

Висновок, який зробили учасники – «знання своїх прав допоможе приймати виважені рішення в житті» та «кожен громадянин має право брати участь у державному управлінні».


Комментариев нет:

Отправить комментарий

После текста обсуждения выбирайте подпись Анонимный